Ne iş yapar?

Saksı Kampüs, üniversite ve lise öğrencilerinin öğrenme performanslarını artırmayı amaçlayan bir e-eğitim uygulamasıdır. Saksı Kampüs öğrencileri zorlandıkları soruların fotoğrafını çeker ve sisteme yükler, Tutorlar gerçek zamanlı olarak soruların cevaplarını fotoğraf olarak öğrenciye iletirler. Her soru başı tohum biriktiren Tutorlar para kazanır, öğrenciler zaman kaybetmeden sorularını çözmeye devam eder!

İş Modeli

Öğrencilerin her gün ders çalışırken yapamadığı sorular ve anlamadığı konular ders çalışma verimlerini ve başarılarını düşürmektedir. Aynı zamanda, tam emin olmadan verilen ders seçimi, bölüm seçimi gibi bazı kararlar telafi edilmesi zor sonuçlara neden olabilir. Dünyada bir çok genç insan bu nedenlerle tekrar üniversite okur veya kariyerlerini değiştirmek için çaba sarf eder.

Öğrenciler Saksı Kampüs’le bu konularda uzman eğitmenlerden yardım alabilir. Ders yardımı kapsamında öğrenciler yapamadıkları veya zorlandıkları soruların fotoğrafını çekip paylaşarak, alanında uzman tutorlardan ortalama 1 saat içinde çözüm alabilir. Derslerde eksik olan konular için sınavlardan önce konuyu bazlı online grup dersleri alabilir. Kariyer seçimlerinde ise öğrenciler Erasmus ve Master programları hakkında bu programları tamamlamış kişilerden online deneyim paylaşımı odalarında bilgiler alabilir.

Yapılacak olan tüm bu geliştirmeler arka planda yapay zeka algoritmaları ile desteklenerek her öğrencinin ihtiyacına göre kişiselleşecek. Ön planda ise sade ve kolay kullanıcı deneyimine odaklanan mobil ve web arayüz sayesinde öğrenciler akışın içinde istedikleri yoldan ilerleyebilecek. Saksı Kampüs arka plandaki veri odaklı teknolojileri ve akıcı kullanıcı deneyimi ile birleştirerek öğrencilerin kullanmayı seveceği bir eğitim aracı ve topluluğu olacak. Böylece, öğrenme sürecini verimli hale getirmenin yanı sıra hayatlarının önemli bölümünü etkileyecek olan kararlar verirken de yeterli bilgi birikimine sahip olmalarını amaçlayan araçlar ve hizmetler sunmaya devam edecek.

Pazar ve Rekabet

Üniversite ve lise derslerinde kendi alanlarında uzman 2000'den fazla eğitmen kadromuz, yerel pazarda Türkçe ve İngilizce, global pazarda da İngilizce ders yardımı ve soru çözümü yapma kabiliyetine sahip.

Lokasyonu
Bölge
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme ekle